Kariéra

POWERBRIDGE spol. s.r.o.

je jednou z nejvýznamnějších společností v České republice v oblasti dodávek a servisu záložních zdrojů energie. POWERBRIDGE sleduje aktuální trendy v oblasti záložního napájení a poskytuje služby na nejvyšší úrovni.

Volná pracovní místa

Na co si potrpíme a co jsme si sami vnitřně stanovili

KOMUNIKACE

  • jednáme otevřeně, věcně, korektně a vstřícně s kolegou i zákazníkem
  • respektujeme každý názor
  • vzájemně si sdílíme informace, zkušenosti apod.

SPOLUPRÁCE

  • budujeme dlouhodobé vztahy
  • jsme kompaktní tým
  • věříme si

ODBORNOST

  • navrhujeme nejvhodnější řešení a baví nás to
  • rozumíme tomu, co děláme (to Tě naučíme)
  • přijímáme zodpovědnost za naše řešení

  • jsme důvěryhodnými partnery
  • reference mluví za nás
  • jsme malá firma, hrdá na velké věci
  • „TO“: (to něco nepojmenované a nedefinovatelné, nicméně přítomné – „duch firmy“)
  • děláme věci s energií a nadšením
  • chráníme vaši energii
  • hájíme stejné barvy, fandíme svému týmu
  • žijeme POWERBRIDGE

9 možných důvodů, které podpoří Vaše správné rozhodnutí

  1. Protože nabízíme práci v úspěšné a dynamické společnosti.
  2. Protože budeme podporovat Vaše nápady i odborný růst.
  3. Protože umíme ocenit výkonnost a loajalitu zaměstnanců.
  4. Protože nám záleží na tom, aby naši zaměstnanci i zákazníci byli spokojeni.
  5. Protože zlepšujeme pracovní prostředí a podmínky pro práci zaměstnanců.
  6. Protože poskytujeme zaměstnanecké výhody.
  7. Protože kvalitní výkony adekvátně oceníme.
  8. Protože nabízíme seberealizaci.
  9. Protože investujeme do vzdělávacích programů.

Elektrikář – výroba, instalace a servis záložních zdrojů

Jsme česká společnost s více než 25letou historií. Působíme v oboru záložních zdrojů energie – motorgenerátorů, UPS atd.

Právě hledáme parťáka do technického týmu na pozici: "Elektrikář – výroba, instalace a servis záložních zdrojů"

Co Vás čeká?

  • Výroba rozváděčů (záložních zdrojů) podle technické dokumentace
  • Mechanická příprava, elektrické zapojení
  • Odpovědnost za správné technické provedení
  • Instalace a servis záložních zdrojů
  • Svou práci budete vykonávat v sídle firmy, instalace a servis jsou prováděny u zákazníka, většina výjezdů je realizována v rámci jednoho dne
  • Spolupráce napříč celou firmou

Bez čeho se neobejdete a co oceníme?

  • Předchozí praxe výhodou
  • Vzdělání v oboru elektro
  • Pečlivost, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost a proaktivní přístup
  • Čtení technické dokumentace
  • Logické myšlení a samostatný přístup k řešení úkolů

Co vám můžeme nabídnout?

  • Potřebné vstupní zaškolení
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Moderní pracovní prostředí
  • Práci vhodnou i pro zdatného důchodce nebo absolventa, vše potřebné Vás naučíme
  • 13. plat (dle výsledků společnosti)
  • Coffee & sweet bar
  • 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna (sick days)
  • Stravenky
  • Pravidelná školení
  • Teambuildingy + firemní hory atd.

V případě, že vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu brehovska@powerbridge.cz
V případě, že potřebujete více informací, zavolejte na tel. č. 723 063 120.
Těšíme se na Vás.
Tým POWERBRIDGE

Zavolejte nám