Powerbridge

Domů / Novinky

Novinky

30. listopadu 2018 // Napsali o nás v časopisu T+T Technika a trh

V novém čísle časopisu T+T Technika a trh o nás vyšel zajímavý článek, který je dostupný i v elektronické online verzi ZDE. Na stranách 56 – 57 naleznete informace o společnosti POWERBRIDGE a produktech a službách, které nabízí. Dozvíte se také o zahájení provozu naší nové budovy, do které jsme se přestěhovali v létě 2018. Celý článek je doplněn fotkami produktů a především našich nových prostor.
 
Budeme rádi za Vaše reakce k článku.

S přátelským pozdravem tým POWERBRIDGE spol. s r.o.

Motorgenerator KD-Series

9. listopadu 2018 // Prezentace dieselagregátu z řady KD-Series

V rámci oficiálního otevření naší nové budovy jsme prezentovali dieselagregát KOHLER-SDMO KD 1100-
E, který patří do nejnovější řady motorgenerátorů KD Series. Tato řada vyniká špičkovou kvalitou a díky
širokému spektru výkonů poskytuje spolehlivé řešení pro každou průmyslovou energetickou skupinu,
včetně datových center, zdravotnictví, školství, dopravy a infrastruktury.

Motorgenerátory řady KD Series přináší nejvyšší výkon v rámci spotřeby paliva, hustoty výkonu a hladiny zvuku. Jsou poháněny dieslovými motory KOHLER, které byly speciálně vyvinuty pro tuto řadu motorgenerátorů a spojují vysoký výkon s vynikající účinností.

Pokud hledáte jistotu v podobě výkonného, účinného a spolehlivého záložního zdroje energie, neváhejte nás kontaktovat. Všem zákazníkům přinášíme komplexní služby zahrnující konzultaci, projekci, dodávku, instalaci a následný potřebný servis.

S přátelským pozdravem tým POWERBRIDGE spol. s r.o.

18. října 2018 // Video ze slavnostního otevření sídla POWERBRIDGE

Podívejte se na video ze slavnostního otevření sídla POWERBRIDGE, které vás provede po našich zbrusu nových kancelářských prostorách. V příjemném prostředí roste naše motivace, spokojenost i výkony.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

S přátelským pozdravem tým POWERBRIDGE spol. s r.o.

16. října 2018 // Přestěhovali jsme se do nových moderních prostor

V souvislosti s růstem naší společnosti jsme se přestěhovali do zbrusu nových kancelářských prostor, které jsou maximálně přizpůsobeny pracovním požadavkům a potřebám našich zaměstnanců. Moderní interiér budovy je vybaven designovým nábytkem vybíraným s ohledem na ergonomii a zdavý styl sezení a tvoří tak kvalitní pracovní prostředí. Do budoucna nám nové prostory umožňují nejen dostatečný prostor pro další vývoj společnosti, ale poskytují nám také větší zázemí a komfort.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

S přátelským pozdravem tým POWERBRIDGE spol. s r.o.

18. června 2018 // Změna sídla společnosti POWERBRIDGE​

Vážení zákazníci a obchodní partneři, dovolujeme si vám oznámit, že u naší společnosti došlo ke změně sídla firmy. Nové sídlo nyní naleznete asi 400 m (blíže k Brnu) od původní provozovny, která byla na adrese Vintrovna 262, 664 41 Popůvky (okr. Brno – venkov). U prodejny kol odbočíte a pokračujete dolů směrem k dálnici D1. V úrovni této odbočky také uvidíte navigační šipku POWERBRIDGE. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 543 427 411.

Těšíme se na vás v našich nových prostorách! Děkujeme za pochopení.

S přátelským pozdravem tým POWERBRIDGE spol. s r.o.

11. června 2018 // Nová řada motorgenerátorů CLEAN POWER

Rádi bychom Vám představili novou řadu motorgenerátorů výrobce KOHLER/SDMO – CLEAN POWER, jejíž motory splňují přísnou evropskou emisní normu EUR STAGE IIIA.

Nabídka řady CLEAN POWER s koncovým označením C3 pokrývá výkony od 22 kVA až po 550 kVA.

Zavedení této špičkové řady motorgenerátorů přispívá k výraznému snížení dopadu činnosti záložních zdrojů na životní prostředí a je tedy zodpovědnou volbou v rámci nových návrhů záložního napájení.

26. května 2018 // UPS SELECTOR

Renomovaná francouzská společnost Socomec vytvořila pro své obchodní partnery a zákazníky UPS SELECTOR. Jedná se o snadnou digitální pomůcku, která vám umožní zvolit nejlepší řešení pro zálohu napájení všech vašich zařízení rychle a efektivně!

Nově na našich webových stránkách: https://www.powerbridge.cz/produkty/bateriove-ups/

19. dubna 2018 // Poděkování za účast na veletrhu AMPER 2018

Jsou to již 2 týdny, co skončil mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení v České republice – AMPER 2018 a my tak můžeme zhodnotit jeho úspěch, atmosféru a především Vám všem poděkovat, že jste navštívili náš stánek P2.38. Na veletrhu jsme prezentovali náš nový produkt – UPFD G2 (UPFD druhé generace), modulární UPS Modulys GP, nový řídicí systém motorgenerátorů KOHLER SDMO – řídicí systém APM403, a další záložní zdroje energie a zajímavosti z oboru. Velmi si ceníme vznesených dotazů i poptávek a zároveň nás těší projevená důvěra v kvalitu našich produktů a služeb. Veletrh Amper nám umožnil navázat nové kontakty i prohloubit stávající partnerské vztahy s našimi zákazníky. Jsme rádi že vám můžeme být na blízku a poskytovat vám nadstandardní služby, na které jste u nás zvyklí. Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit veletrhu, jsme kdykoliv na příjmu.

Těšíme se na další společné setkání! Tým POWERBRIDGE spol. s r.o.

16. února 2018 // Představíme nové záložní zdroje na veletrhu AMPER 2018

Přijďte se za námi podívat na 26. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení: AMPER 2018, který se koná ve dnech 20. – 23. 3. 2018 na Výstavišti v Brně. Najdete nás na stánku P2.38, v hale P.

Rádi Vám představíme náš nový produkt – UPFD G2 (UPFD druhé generace), modulární UPS Modulys GP, nový řídicí systém motorgenerátorů KOHLER SDMO – řídicí systém APM403, a další produkty a zajímavosti z oboru. Během veletrhu budete mít také možnost osobní konzultace s našimi techniky a obchodníky, kteří budou připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!