Domů / Novinky

Novinky


Zlate oceneni POWERBRIDGE

14. května 2019 // Zlaté ocenění od výrobce KOHLER-SDMO

POWERBRIDGE spol. s r.o. Vám s potěšením oznamuje, že za rok 2018 obdržela ZLATÉ ocenění od výrobce KOHLER-SDMO. Po bronzových oceněních z let 2016 a 2017 se jedná o nejvyšší ocenění za celou dobu vzájemné spolupráce.

Toto ocenění hodnotí aktivitu společnosti ve dvaceti ukazatelích a odráží firemní úsilí POWERBRIDGE spol. s r.o. o dosahování nejvyšší možné úrovně v oblasti prodeje, marketingu, servisu a dalších činností podporujících značku KOHLER-SDMO na českém trhu.

“Díky maximálnímu úsilí o plnou spokojenost všech našich zákazníků si udržujeme vysoký standard kvality nabízených služeb. Zlaté ocenění KOHLER-SDMO vnímáme jako závazek a motivaci v tomto úsilí i nadále pokračovat.”

Tým POWERBRIDGE spol. s r.o.


9. května 2019 // Katalog Motorgenerátory – 10 klíčových rozdílů

Prohlédněte si náš online katalog 10 klíčových rozdílů, který přináší komplexní informace o motorgenerátorech KOHLER-SDMO.

Váš tým POWERBRIDGE spol. s r.o.


Firemni posilovna v Brne

15. března 2019 // Nová firemní posilovna

V rámci výstavby našeho nového sídla jsme nechali zřídit firemní posilovnu jako přidanou hodnotu našich příjemných kancelářských prostor. Cílem bylo vybudovat atraktivní řešení firemního fitness, které nabízí co nejkomplexnější možnost tréninku a protáhnutí celého těla.

Jsme rádi, že se nám podařilo vytvořit inspirativní pracovní prostředí, které našim zaměstnancům umožňuje pohyb, zvyšuje efektivitu práce a celkově podporuje zdravý živnotní styl.

Váš tým POWERBRIDGE spol. s r.o.


Newsletter POWERBRIDGE

7. března 2019 // Newsletter

Vážení návštěvníci, připravili jsme pro vás informační e-mailový Newsletter, který vám umožní získávat aktuální zprávy ze společnosti POWERBRIDGE.

Prostřednictvím newsletteru se v předstihu dozvíte o významných událostech z firemního prostředí, připravovaných akcích a aktuálních novinkách.

Odběr Newsletteru je bezplatný, stačí se k němu přihlásit zadáním e-mailové adresy v pravém dolním rohu našich webových stránek.

Váš tým POWERBRIDGE spol. s r.o.


20. prosince 2018 // PF 2019

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2019. Váš tým POWERBRIDGE spol. s r.o.

20 let firmy POWERBRIDGE, ktera dodava zalozni zdroje energie

19. prosince 2018 // POWERBRIDGE spol. s r.o. slaví 20 let!

Konec roku 2018 se nese v duchu významné události. POWERBRIDGE spol. s r.o. slaví kulaté jubileum – na trhu působí již 20 let! Všem našim zákazníkům, obchodním partnerům i zaměstnancům děkujeme, že díky nim můžeme oslavit 20 let úspěšného fungování naší firmy POWERBRIDGE spol. s r.o.

Věříme, že i nadále budou produkty a služby společnosti POWERBRIDGE na trhu vždy spojovány s kvalitou a vstřícným přístupem k zákazníkům, jejichž přání a požadavky jsou pro firmu prioritou.

Váš tým POWERBRIDGE spol. s r.o.


Clanek v casopisu - POWERBRIDGE

30. listopadu 2018 // Napsali o nás v časopisu T+T Technika a trh

V novém čísle časopisu T+T Technika a trh o nás vyšel zajímavý článek, který je dostupný i v elektronické online verzi ZDE. Na stranách 56 – 57 naleznete informace o společnosti POWERBRIDGE a produktech a službách, které nabízí. Dozvíte se také o zahájení provozu naší nové budovy, do které jsme se přestěhovali v létě 2018. Celý článek je doplněn fotkami produktů a především našich nových prostor. Budeme rádi za Vaše reakce k článku.

S přátelským pozdravem tým POWERBRIDGE spol. s r.o.

Motorgenerator KD-Series

9. listopadu 2018 // Prezentace dieselagregátu z řady KD-Series

V rámci oficiálního otevření naší nové budovy jsme prezentovali dieselagregát KOHLER-SDMO KD 1100-
E, který patří do nejnovější řady motorgenerátorů KD Series. Tato řada vyniká špičkovou kvalitou a díky
širokému spektru výkonů poskytuje spolehlivé řešení pro každou průmyslovou energetickou skupinu,
včetně datových center, zdravotnictví, školství, dopravy a infrastruktury.

Motorgenerátory řady KD Series přináší nejvyšší výkon v rámci spotřeby paliva, hustoty výkonu a hladiny zvuku. Jsou poháněny dieslovými motory KOHLER, které byly speciálně vyvinuty pro tuto řadu motorgenerátorů a spojují vysoký výkon s vynikající účinností.

Pokud hledáte jistotu v podobě výkonného, účinného a spolehlivého záložního zdroje energie, neváhejte nás kontaktovat. Všem zákazníkům přinášíme komplexní služby zahrnující konzultaci, projekci, dodávku, instalaci a následný potřebný servis.

S přátelským pozdravem tým POWERBRIDGE spol. s r.o.

https://www.youtube.com/watch?v=Wz0HQ83frQc&t=5s

18. října 2018 // Video ze slavnostního otevření sídla POWERBRIDGE

Podívejte se na video ze slavnostního otevření sídla POWERBRIDGE, které vás provede po našich zbrusu nových kancelářských prostorách. V příjemném prostředí roste naše motivace, spokojenost i výkony.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

S přátelským pozdravem tým POWERBRIDGE spol. s r.o.

Nova budova POWERBRIDGE
Skolici mistnost k pronajmu v Brne
Zelena stena - POWERBRIDGE
Nove moderni kancelare firmy POWERBRIDGE
Nove kancelare POWERBRIDGE
Nove moderni prostory POWERBRIDGE

16. října 2018 // Přestěhovali jsme se do nových moderních prostor

V souvislosti s růstem naší společnosti jsme se přestěhovali do zbrusu nových kancelářských prostor, které jsou maximálně přizpůsobeny pracovním požadavkům a potřebám našich zaměstnanců. Moderní interiér budovy je vybaven designovým nábytkem vybíraným s ohledem na ergonomii a zdavý styl sezení a tvoří tak kvalitní pracovní prostředí. Do budoucna nám nové prostory umožňují nejen dostatečný prostor pro další vývoj společnosti, ale poskytují nám také větší zázemí a komfort.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

S přátelským pozdravem tým POWERBRIDGE spol. s r.o.


Budova firmy POWERBRIDGE

18. června 2018 // Změna sídla společnosti POWERBRIDGE​

Vážení zákazníci a obchodní partneři, dovolujeme si vám oznámit, že u naší společnosti došlo ke změně sídla firmy. Nové sídlo nyní naleznete asi 400 m (blíže k Brnu) od původní provozovny, která byla na adrese Vintrovna 262, 664 41 Popůvky (okr. Brno – venkov). U prodejny kol odbočíte a pokračujete dolů směrem k dálnici D1. V úrovni této odbočky také uvidíte navigační šipku POWERBRIDGE. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 543 427 411.

Těšíme se na vás v našich nových prostorách! Děkujeme za pochopení.

S přátelským pozdravem tým POWERBRIDGE spol. s r.o.


Motorgeneratory KOHLER SDMO - CLEAN POWER

11. června 2018 // Nová řada motorgenerátorů CLEAN POWER

Rádi bychom Vám představili novou řadu motorgenerátorů výrobce KOHLER/SDMO – CLEAN POWER, jejíž motory splňují přísnou evropskou emisní normu EUR STAGE IIIA.

Nabídka řady CLEAN POWER s koncovým označením C3 pokrývá výkony od 22 kVA až po 550 kVA.

Zavedení této špičkové řady motorgenerátorů přispívá k výraznému snížení dopadu činnosti záložních zdrojů na životní prostředí a je tedy zodpovědnou volbou v rámci nových návrhů záložního napájení.


UPS SELECTOR

26. května 2018 // UPS SELECTOR

Renomovaná francouzská společnost Socomec vytvořila pro své obchodní partnery a zákazníky UPS SELECTOR. Jedná se o snadnou digitální pomůcku, která vám umožní zvolit nejlepší řešení pro zálohu napájení všech vašich zařízení rychle a efektivně!

Nově na našich webových stránkách: https://www.powerbridge.cz/produkty/bateriove-ups/

https://www.youtube.com/watch?v=6oW_VySnciU

19. dubna 2018 // Poděkování za účast na veletrhu AMPER 2018

Jsou to již 2 týdny, co skončil mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení v České republice – AMPER 2018 a my tak můžeme zhodnotit jeho úspěch, atmosféru a především Vám všem poděkovat, že jste navštívili náš stánek P2.38. Na veletrhu jsme prezentovali náš nový produkt – UPFD G2 (UPFD druhé generace), modulární UPS Modulys GP, nový řídicí systém motorgenerátorů KOHLER SDMO – řídicí systém APM403, a další záložní zdroje energie a zajímavosti z oboru. Velmi si ceníme vznesených dotazů i poptávek a zároveň nás těší projevená důvěra v kvalitu našich produktů a služeb. Veletrh Amper nám umožnil navázat nové kontakty i prohloubit stávající partnerské vztahy s našimi zákazníky. Jsme rádi že vám můžeme být na blízku a poskytovat vám nadstandardní služby, na které jste u nás zvyklí. Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit veletrhu, jsme kdykoliv na příjmu.

Těšíme se na další společné setkání! Tým POWERBRIDGE spol. s r.o.


16. února 2018 // Představíme nové záložní zdroje na veletrhu AMPER 2018

Přijďte se za námi podívat na 26. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení: AMPER 2018, který se koná ve dnech 20. – 23. 3. 2018 na Výstavišti v Brně. Najdete nás na stánku P2.38, v hale P.

Rádi Vám představíme náš nový produkt – UPFD G2 (UPFD druhé generace), modulární UPS Modulys GP, nový řídicí systém motorgenerátorů KOHLER SDMO – řídicí systém APM403, a další produkty a zajímavosti z oboru. Během veletrhu budete mít také možnost osobní konzultace s našimi techniky a obchodníky, kteří budou připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!