Dodali jsme záložní zdroje UPS Socomec pro datové centrum centrály ČSOB v Praze a dvě datová centra největšího poskytovatele webhostingových služeb v ČR – WEDOS Internet.

Spolehlivé a účinné nepřerušitelné napájení je základem pro absolutní zajištění kontinuity vašeho podnikání. Záložní zdroje UPS společnosti Socomec odráží důraz na kvalitu, vynikající spolehlivost, vysoký výkon a zvýšenou účinnost.

K celkové výkonnosti datového centra přispívají i další doplňkové faktory, na které se vztahuje nabídka produktů společnosti Socomec:

  • snížení celkových nákladů na vlastnictví: řešení, která jsou méně energeticky náročná, kompaktnější a flexibilnější, přispívají k optimalizaci různých nákladů spojených s provozem datového centra,
  • flexibilita elektrické infrastruktury: přizpůsobení konfigurace a výkonu dodávky požadavkům, které se neustále vyvíjejí,
  • správa kapacit: sledování, optimalizace a přidělování energetických zdrojů,
  • omezování dopadů na životní prostředí (udržitelnost): snížení spotřeby energie, skleníkových plynů, předvídání vývoje právních předpisů.

UPS zdroje Socomec s vysokým výkonem a dostupností vám pomohou zajistit kvalitu služeb vašeho datového centra a splnit tak požadavky vašich zákazníků.