Sháníte plně vybavené školicí prostory v Brně? Nabízíme vám pronájem školicích místností v nové reprezentativní budově společnosti POWERBRIDGE.

K dispozici jsou Vám 2 exkluzivní školicí místnosti o kapacitě 12 a 20 míst, které jsou plně uzpůsobeny k jednorázovému i dlouhodobému pronájmu. Místnosti jsou vybaveny variabilním systémem židlí a stolů a moderní audiovizuální technikou – projektor a velkoplošná dotyková obrazovka. K budově náleží parkoviště s kapacitou 20 parkovacích míst.

Samozřejmostí je také zázemí pro občerstvení účastníků – plně vybavená kuchyňka. V případě zájmu je možné zajistit catering na místě dle Vašeho přání.

K čemu lze naše školicí prostory využít?

  • školicí a vzdělávací akce
  • konference a semináře
  • kurzy a workshopy
  • jednání a firemní meetingy
  • zájmová setkání a mnoho dalšího

Proč zvolit pronájem školicích prostor?

Máte zaměstnance v mnoha různých částech země a potřebujete externí zařízení pro jejich vyškolení? Jste v začátcích podnikání a své vlastní reprezentativní prostory pro jednání s klientem ještě k dispozici nemáte? Pak jste na správném místě. Využití pronájmu konferenčních místností je v uvedených případech tím nejlepším řešením. Nemusíte se totiž zavazovat k dlouhodobému pronájmu a platit vysoké poplatky.

Také větší podniky mohou využít externí školicí místnosti pro zvyšování kvalifikace svých zaměstnanců nebo školení nových zaměstnanců. Samozřejmě, že některá školení mohou probíhat ve stávajících kancelářských prostorách společnosti, existuje ale mnoho situací, kdy je třeba školení uskutečnit jinde.

Pronájem školicích prostor je ideální volbou zejména v případě, kdy společnost nemá vlastní dostatečně velké zasedací místnosti nebo jejich současné kanceláře nejsou pro školení náležitě vybaveny.

Setkáváme se ale i s případy, kdy společnost volí pronájem školicích prostor pro podnícení kreativity a lepšího zapojení zaměstnanců. Na jejich stávajících pracovištích se totiž nechají lehce rozptýlit jinými podněty. Školicí místnosti mimo pracoviště tedy podporují celkové soustředění a produktivitu.

Ceny pronájmu našich školicích prostor v Brně

  • Školicí místnost pro 12 osob – cena je 5.000,- Kč/den.
  • Školicí místnost pro 20 osob – cena je 6.500,- Kč/den.

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Jak to u nás vypadá?

budova POWERBRIDGE spol. s r.o. Brno (venkov) - Popůvky
Školicí prostory k pronájmu v Brně.
Školicí prostory k pronájmu - Brno, Popůvky.

Kde nás v Brně najdete

Adresa: Vintrovna 460/5c, 664 41 Popůvky (Brno-venkov)

Konferenční prostory si můžete přijít prohlédnout osobně a domluvit se s námi na podmínkách pronájmu.

Kontaktujte nás

V případě potřeby nás, prosím, kontaktujte e-mailem na adresu: dobsikova@powerbridge.cz, nebo telefonicky na číslo: 601 160 604.

Těšíme se na Vaši návštěvu!