Silné stránky

  • Vysoké bezpečnostní standardy
  • Extrémní škálovatelnost
  • Rychlá a bezpečná instalace
  • Kombinuje nejlepší technologie

Funkce
SUNSYS HES L je venkovní systém ukládání energie přizpůsobený pro uložení energie v síti, jak z hlediska generace, tak distribuce. Podporuje určené aplikace, jako je optimalizace fotovoltaiky a samo-spotřeba, střídání špiček a záložní energie pro komerční a průmyslové budovy a infrastrukturu pro nabíjení elektromobilů, například.
Řešení je také ideální pro izolované instalace, kde může poskytnout energetickou rezervu v případě výpadku elektrické energie a může elektrifikovat neelektrifikované oblasti místo generátorů. Navíc v duálním režimu připojení k síti s "ostrovním" režimem se zvyšuje odolnost připojené chytré sítě.

Normy
Bezpečnost: IEC 62368-1, IEC 62933-5-2, UL 9540A
EMC: EN 61000-6-2/4
Mechanická: EN 60529, EN 62262
Životní prostředí: RoHS, REACH, IEC 61249-2-21, WEEE 2012/19/UE
Komunikační protokol: Modbus TCP
Sítový kód: Německo, Francie, Itálie, Spojené království, Belgie, Nizozemí, Švédsko, Dánsko, Švýcarsko, Španělsko a evropský sítový kód Nevyčerpativý seznam
Prosím, konzultujte nás pro podrobný seznam zemí a sítových kódů.

Výhody
Vysoké bezpečnostní standardy

Systém SUNSYS HES L byl navržen s využitím nejlepších technologií konverze a baterií, především za účelem dosažení vysoké úrovně bezpečnosti. B-Cab (bateriová úložná skříň) obsahuje stabilní litiový železitý fosfát (LFP); navíc puntikulární tepelné řízení zaručuje bezpečnost díky kapalinovému chlazení a systému ochrany proti požáru.
Celý systém je bezpečnostně certifikován podle nejpřísnějších evropských a amerických standardů.

Extrémní škálovatelnost
Na základě 4 skříní je SUNSYS HES L modulární energetický systém s pohodlným rozměrováním; jeho flexibilita znamená, že se přizpůsobuje konkrétním potřebám vašeho systému. Ve skutečnosti je naše AC-Cab (elektrická distribuční skříň) navržena případ od případu v plné shodě s vaší vlastní instalací a požadavky. Na základě standardního vybavení a předem otestovaných konfigurací je proces návrhu, kalkulace, instalace a uvedení do provozu díky tomu mnohem rychlejší.

Rychlá a bezpečná instalace
SUNSYS HES L je dodáván se všemi interními energetickými moduly předem smontovanými a plug and play napájecími moduly, aby byla zaručena maximální kvalita, optimalizace času instalace a snadná doprava.
Dále je dodávkový balíček vždy vybaven sadou kabelů pro stejnosměrné, komunikační a pomocné napájení, vedeno a vyrobeno na míru pro propojení úložných jednotek B-Cab s konverzními a řidicími jednotkami C-Cab.

Kombinuje nejlepší technologie
Díky spolupráci mezi společnostmi CATL a Socomec můžete být ujištěni o kompatibilitě mezi produkty a o tom, že celý systém byl ověřen a certifikován.
C-Cab (konverzní elektrická skříň) byla navržena tak, aby obsahovala vše, co je potřeba pro provoz baterie, včetně řídícího systému a napájení.

Poptávkový formulář

* - Toto pole je povinné
SUNSYS HES L
Zavolejte nám