Silné stránky

  • Rychlá a jednoduchá instalace
  • Flexibilní a škálovatelné
  • Snadné přesunutí
  • Připraveno k okamžitému spuštění
  • Nejlepší technologie pro úložiště energie

Funkce
SUNSYS HES L SKID je kompaktní modulární systém úložiště energie navržený tak, aby usnadnil jeho přepravu, instalaci a údržbu. Je k dispozici ve široké škále konfigurací, s výkonem od 100 do 600 kVA a s kapacitou od 186 do 1 116 kWh pro aplikace na síti i mimo ni. Systém je dodáván továrně otestován a zkoušen a je dodáván jako plně sestavená a interně propojená struktura.

Normy
Bezpečnost: IEC 62368-1, IEC 62933-5-2; UL 9540A
EMC: EN 61000-6-2/4
Mechanické: EN 60529; EN 62262
Životní prostředí: RoHS; REACH, IEC 61249-2-21; WEEE 2012/19/UE
Komunikační protokol: Modbus TCP
Síťový kód: Německo, Francie, Itálie, Spojené království, Belgie, Nizozemí, Švédsko, Dánsko, Švýcarsko, Španělsko a Evropský síťový kód

Nevýčet všech zemí, kontaktujte nás pro podrobný seznam zemí a síťových kódů.

Výhody
Rychlá a jednoduchá instalace

Všechny skříně v systému úložiště energie jsou dodávány sestavené, namontované a interně propojené na přizpůsobeném SKID. To zaručuje minimální dobu instalace a úsilí, omezuje investice do stavebních prací a zajišťuje, že instalace je optimální kvality. Po převozu na místo stačí pouze připojit napájecí a komunikační kabely.

Flexibilní a škálovatelné
Díky řadě SKID cihel jsou možné různé konfigurace systému. Cihly se skládají ze skříní SUNSYS HES L - C-Cab, B-Cab a volitelné AC-Cab. Tato flexibilita pomáhá dosáhnout upraveného rozměrování systému tak, aby lépe odpovídalo konkrétním požadavkům projektu. Naše existující konfigurace nám umožňují odpovědět na širokou škálu projektů.

Snadné přesunutí
Celý systém je integrován na SKID, což znamená, že je snadno přenosný a přenositelný s minimálním úsilím; to znamená, že systém lze snadno nainstalovat na alternativní místo, aby vyhověl budoucím potřebám. Naše modulární architektura založená na SKID cihlách je skutečnou výhodou v oblasti přepravy. Naše nejmenší standardní konfigurace (do 5 m) jsou snadno manipulovatelné a lze je přepravit na paletě, což snižuje náklady na přepravu.

Připraveno k okamžitému spuštění
Systémy jsou předem připraveny v naší továrně, což výrazně snižuje čas potřebný pro náš technický tým na místě. To znamená, že každý systém je továrně testován s provedením počátečního cyklování baterií, což zajišťuje úspěšnou instalaci a provoz na místě; naši zákazníci tak ušetří cenný čas a náklady na instalaci, což vede k rychlejší návratnosti investice.

Nejlepší technologie pro úložiště energie
Systém SUNSYS HES L SKID spojuje to nejlepší z technologií konverze, baterií a distribuce. Spoluvytvářeno s firmou CATL, jsou produkty plně kompatibilní. Baterie jsou k dispozici s hodnocením 0,5C a 1C, pokrývajícím širokou škálu aplikací pro úložiště energie. Celý systém byl ověřen a certifikován podle nejpřísnějších evropských a amerických standardů.

Poptávkový formulář

* - Toto pole je povinné
SUNSYS HES L SKID
Zavolejte nám