Pro zajištění kontinuity vašeho podnikání

POWERBRIDGE spol. s r.o. je od roku 2003 nejvýznamnějším českým zastoupením pro dodávky, instalace a komplexní servis záložních zdrojů UPS od renomované francouzské společnosti SOCOMEC. Disponujeme veškerými HW i SW prostředky, nutnými pro kompetentní dodávku, instalaci i následný servis zařízení SOCOMEC. Naši pracovníci pravidelně absolvují školení tohoto výrobce v oblasti nových produktů, SW vybavení UPS, doporučené preventivní údržby nebo dalších činností, nezbytných pro dodávku, instalaci a servis těchto záložních zdrojů.

SOCOMEC, druhý největší výrobce stacionárních UPS v Evropě, je známý kvalitou a spolehlivostí svých výrobků ve všech kategorií instalací. Produktové řady pokrývají výkony od stovek VA až po 900kVA v jednotce s možností řazená do paralelního režimu pro vyšší výkony nebo redudantní zálohu.

Nevíte, jaký UPS zdroj pro vaše podnikání zvolit? Náš online UPS katalog vám pomůže nalézt to nejvhodnější řešení:

Elektronický katalog záložních zdrojů UPS

Řešení pro specifická prostředí

Navrhujeme jedinečná řešení smysluplného využití prostoru dle požadavků zákazníka, provozních standardů nebo instalačních omezení.

  • Přizpůsobíme naše UPS zdroje tak, aby vyhovovaly Vašemu specifickému prostředí (přizpůsobení výkonu, kombinace funkcí, atd.).
  • Pro extrémní průmyslové podmínky vytváříme specifická řešení, vyhovující technickým požadavkům (IP třída krytí, přizpůsobení napětí, dlouhá doba zálohy, atd.).

Špičkové komunikační rozhraní a konektivita

Malé kanceláře / HOME OFFICE

  • Lokální monitoring.

Budovy a průmyslové podniky

  • Dohledový software.
  • Komunikační rozhraní pro monitorovací systémy (SCADA, BMS, …).
  • Kompatibilita s průmyslovým dohledem.

IT infrastruktura a kritické aplikace

  • Síťová připojení – vzdálený monitoring UPS, oznámení událostí UPS, nástroje pro IT administraci, automatický shutdown serverů.

Komplexní řešení záložního napájení pro všechny typy aplikací

Výběr správného UPS řešení zásadně ovlivňuje celkové řešení: hmotnost, velikost a spolehlivost. Jako odborníci v oblasti záložního napájení vám rádi pomůžeme s výběrem záložního zdroje UPS pro pokrytí vašich potřeb.

Prohlédněte si náš kompletní UPS katalog, který nabízí velmi jednoduchý a rychlý výběr záložních zdrojů UPS dle vašich požadavků.

Desktop / Tower UPS

Řešení UPS pro všeobecné použití

Samostatné & paralelní UPS

Možnosti komunikace UPS

Modulární & rozšiřitelné
systémy UPS

19” Rack & rack-to-tower přestavitelné

Robustní UPS pro drsné průmyslové prostředí

Emergency CPSS záložní zdroje UPS pro nouzové systémy